to top

Tajomstvo pevnej a hladkej pokožky bez drahých procedúr

          Musím povedať, že kedysi mi boli nejaké peelingy úplne ukradnuté. Veď načo aj? Ku štastiu mi stačilo keď boli nohy čisté, oholené a nakrémované. A načo míňať peniaz na niečo po čom rozdiel aj tak nevidím bude mi to ,,trčať,, v kúpelni najbližieho pol roka a bude mi ľúto vyhodiť to mysliac si, že snáď to ešte niekedy použijem. Preto som peelingy nevyhľadávala až dokedy ma neoslovili z pimp.sk o spoluprácu. Už som bola nachystaná, že odmietnem, no zrovna v tom čase úplne náhodne mi kamarátka dala recenziu práve na tento peeling s tým, že je s ním veľmi spokojná. A keďže je to kamoška, ktorá o svoju krásu dbá, rozhodla som sa dať mu teda šancu a spoluprácu som prijala.

         Tak teda jeden večer som si vynahradila chvíľku pre seba a peeling som vyskúšala. Možno viete, že sa nanáša krúživými pohybmi ako keby vmasírovaním do pokožky. Veľmi ma prekvapila jeho konzistencia ako aj z fotiek vidíte, je to vlastne ako keby ste sa doslova kávou masírovali. Takto to znie vtipne, no keď uvidíte aká pokožka vám ostane po osprchovaní nebudete sa chcieť prestať hladkať! 😀 Peeling totižto ,,zošúcha“ odumretú kožu na povrchu kože a tým nohy zostanú maximálne hladké(hladšie ako po oholení). Teraz keď tak nad tým rozmýšľam ako vám toto píšem, či by bol rovnaký výsledok aj po normálnej káve 😀 No, ale to nechám na iných odborníkov 😀 Peeling má oveľa viac dobrých vlastností, na ktoré by asi tento článok nestačil, no uvediem aspoň niektoré: zmierňuje celulitídu (tým že si ho jemne vmasírováváte sa vám prekrvuje pokožka a koža ostáva napnutejšia, odstraňuje šupinky, vyčisťuje pleť do hĺbky, tvár ostáva rozžiarená a napnutejšia).

         Posledná vec, ktorú by som k peelingu chcela povedať je, že nie je peeling ako peeling. Ak si myslíte, že by ste ho aj mohli vyskúšať tak predtým ako po nejakom siahnete mám pre vás takú malú radu. Dobre si rozmyslite, čo si budete do pokožky ,,vmasírovávať“ pretože rôzne drogérkové peelingy môžu pokožku zbytočne rozdráždiť a to asi nechcete. Ak chcete staviť na istotu skúste nejaký prírodný, ja som stavila tiež naň a podľa mňa má intenzívnejšie účinky ako tie z drogérky, keďže tie sú dopĺňané bohvie čím možným.

          Budem rada keď mi dáte vedieť či sa vám tento článok páčil a či bol pre vás zaujímavý? 🙂

unnamed (22)

unnamed (24)

unnamed (23)

Dominika Makarova

 • P.Kay | Nasklee

  Tie scruby vyzerajú super, všade ich v poslednej dobe vidím! <3

  1. júna 2017 at 9:20 Odpovedať
 • Pavla Kopuletá

  Tento typ peelingů mám moc ráda, ty z drogerie už ani nepoužívám 🙂 jsou zbytečně převoněné a jak píšeš, nadupané vším možným. Na obličej je trochu hrubší, ale na tělo super 🙂

  2. júna 2017 at 7:31 Odpovedať
 • Simi

  Ja musím nejaký ten píling skúsiť, hlavne na telo, pretože na tvár sem tam nejaký použijem 🙂

  http://www.sinnamona.blogspot.com

  2. júna 2017 at 15:17 Odpovedať
 • Smile Thess

  Tyhle scruby mám strašně ráda 🙂

  6. júna 2017 at 14:31 Odpovedať
 • Dendy

  Mám na něj nějakou dobu zálusk.. 🙂

  8. júna 2017 at 20:15 Odpovedať
 • Lucia

  Ja som prave dnes objavila mnou zabudnuty piling z mrtveho mora, ktory som poriadne nevyskusala….a ze som to teda olutovala, ved piling na telo je perfektna vec 🙂 inak vyzeras velmi roztopilo na fotke 🙂
  LIFE IN PICTURES BY LU

  10. júna 2017 at 21:05 Odpovedať
 • Juliána

  Je to pekný príspevok. Hoci som o tomto peelingu ešte nepočula tak vyzera super. Inač veľmi sa mi páči tvoj blog. 🙂
  Budem rada ak si pozrieš aj môj blog 🙂
  http://jullietblog05.blogspot.sk/

  11. júna 2017 at 23:16 Odpovedať
 • Daniela

  Takýto peeling si vyrábam už rok a pol na celé telo 🙂 je skvelý.

  Flung out of space

  23. júna 2017 at 12:05 Odpovedať

Leave a Comment