to top

Kde beriem inšpiráciu?

Keďže ste sa ma pýtali odkiaľ beriem inšpiráciu na outfity, na fotky … Rozhodla som sa o tom urobiť článok! Inšpiráciu zbieram dennodenne či už je to posedávaním na káve, v uliciach, v časopisoch, na blogoch, no najviac na sociálnej sieti Weheartit! Nikdy neviete predsa kde vás to postihne… kde nájdete svoju budúcu najkrajšiu bomber jacket, v ktorej vás budú všetci obdivovať!
Myslela som, že by bol dobrý nápad ukázať vám kde inšpiráciu zbieram, aby ste aj vy mohli vidieť niečo nové a tiež sa inšpirovať. Možno nastajlovať outfit. Na Weheartit nájdete, čo sa práve nosí ako sa pekne nalíčiť alebo ako urobíte pekné fotky na Instagram. Urobila som vám malú zbierku toho, čo inšpiruje mňa! Mám rada fotky, z ktorých niečo na mňa vyžaruje! Je jedno či sú to obyčajné budovy alebo veci, čo by som si voľným okom nikdy nevšimla. Dokážu ma zaujať natoľko, že by som si to sama nikdy nebola pomyslela! Veď to možno poznáte. Zbieranie inšpirácie pre mňa znamená udávanie smeru, ktorým sa mám nielen na blogu uberať. Preto nad tým trávim dosť času. Vedieť čo je trendy, čo sa nosí a čo naopak nenosí, komentovať to a tvoriť o tom je moja čistá VÁŠEŇ! Je to niečo čo ma maximálne napĺňa.
Keď už nájdem nejaké pekné fotky, snažím sa urobiť podobné a následne ich zvestovávam na Instagrame. Takisto nikdy neobídem Pinterest, kde si môžete nájsť presne takú inšpiráciu akú vidíte na fotkách.

Páčia sa vám fotky? Kde vy zbierate inšpiráciu?

Dominika Makarova

Leave a Comment