to top

Make up by Nikki Cook


 

        Priznám sa 80% vizážistiek čo som mala možnosť zažiť – som s líčením nebola spokojná. V tomto som dosť náročná. Preto aj veľakrát sa najradšej sama maľujem. No v nákupných maniačkach som spoznala vizážistku Nikki. No a keďže ja som blogerka ona vizážistka dohodli sme sa na spolupráci. Priznám sa, že moje obavy z líčenia boli o niečo menšie keď som videla jej tvorbu. Viď TU.

        Po líčení som bola maximálne spokojná. Na líčení bolo vidno, že má skúsenosti, používa ňou overené kvalitné produkty a bonus navyše – je to brutálna ženská! (má taký temperament, že z toho odpadnete, baby jej jej krásu závidia (ja som medzi nimi!) a všetci chlapi ju chcú (tam už nie som :D). No ale to som odbočila chcela som len povedať, je dosť sympoška, priateľská, ukecaná, nehryzie, neziape.. 😀
         Moja recenzia- odporúčam baby, ale to asi ani hovoriť nemusím (práca hovorí za všetko), lebo čo by sme pre krásu neurobili že? Sme ochotné zaplatiť hocikoľko, docestovať hocikam.. len, aby sme dobre vyzerali. Btw toto líčenie budete mať možnosť vidieť nastajlované s oblečením, malú ochutnávku z neho si môžete pozrieť na Instagrame.
Ak sa vám tento make up páči, môžete ju kontaktovať na jej účte na Facebooku, kde ju nájdete pod menom Nikki Cook.

Čo vy? Brali by ste takéto líčenie? Prijali by ste aj video z líčenia?

Dominika Makarova

Leave a Comment