to top

Pretty winter

Sú blogerky, ktoré poznám chvíľu, zopárkrát som si na ne klikla, prečítala si ich slohy, pozrela fotky … ale po čase ma prestali baviť, možno pre ich opakované pózy, pre stále rovnaký pohľad, pre rovnaký štýl … A sú blogerky, ktoré sledujem už fakt, že roky a keď si na ne kliknem aj každý deň, nikdy ma neprestanú udivovať, pre ich nové nápady, tipy, pre ich krásu, pre to čo nosia, pre to ako žijú … Vyžaruje z nich niečo, čomu sa dnes hovorí charizma.
Ja som si povedala ak nemám robiť blog s nadšením … ak nemám prísť s niečím inšpiratívnym alebo zaujímavým … tak nech ho radšej nerobím vôbec.

Nech sa páči dnešný konečne poriadny zimný outfit s mega úžasným kožušinovým kabátom, do ktorého som sa na prvý pohľad naozaj zamilovala. Cítila som sa v ňom ako ozajstná pani a tie pohľady okolo mňa na mňa som si naozaj užívala.

 

 

 

 

Za prekrásne fotky ďakujem šikovnej fotografke Katke Nedoroščíkovej, ktorej tvorbu si môžete pozrieť TU. Ak vás tento kabát zaujal, viac si o ňom môžete prezrieť na eshope ZOOT.

Ďakujem, že ste si pozreli môj príspevok a budem rada ak mi zanecháte koment ako sa vám tento kabát páči, či by ste ho tiež brali všetkými desiatimi a či som to dobre zladila so zvyškom oblečenia 🙂

Dominika Makarova

Leave a Comment