to top

Promod style

 

 

 

 

 

tričko Promod, nohavice Promod, topánky Promod

Ahojte dievčatá. Keďže sa vám táto kombinácia – nohavice škoricovej farby a bavlnené pásikavé tričko na Instagrame aj na Facebooku celkom páčili, rozhodla som sa tento outfit uverejniť aj na blogu s viacej fotkami. Priznám sa, v Promode si nie tak často nájdem niečo na seba, no tentokrát mi intuícia nahovárala, že aj jednoduchosť môže byť pekná. Totižto kedysi by mi tieto kúsky prišli dosť nudné, no teraz si myslím, že aj vďaka skombinovaniu so škoricovou farbou tento outfit vôbec nie je nudný. Takisto inokedy by som si tieto topánky neobula, lebo mi neprídu vôbec ženské alebo mi nepasujú k postave… no často ide iba o predsudky. Dôležité je cítiť sa dobre a to som sa ja aj vďaka tomuto voľnému tričku, (ktoré sa dá kombinovať aj len klasicky k riflom) cítila pohodlne. Občas nemusíte mať na sebe výstrelky, aby ste vynikli … stačí len vyžarovať zo seba, že sa cítite dobre, to je ten najlepší outfit.

Preppy style:
Tento štýl patrí podľa môjho do tzv. preppy štýlu. Ak by ste si radi niečo v tomto štýle kúpili, pripravila som si pre vás pár fotiek na inšpiráciu, ktoré nájdete na mojom Pintereste.

Nákupné maniačky:
Rada by som upozornila taktiež nadšencov, ktorí sa ma stále pýtajú na Nákupné maniačky a sú na mňa zvedaví (čo mi úprimne lichotí) budete to môcť sledovať už od zajtra 7. marca o 14:55 na TV JOJ.

Čo hovoríte na obchod Promod? Nakupujete tam často? Čo hovoríte na outfit? 🙂

Dominika Makarova

Leave a Comment